לא הרבה על המחירים של חופשה בארץ אם הנכם רוצים לצאת אל חופשה מומלץ בארץ, סביר להניח שלפני הכל - הנכם תסתכלו על המחיר שלו. מחירי חופשה יכולים להשתנות לפי פרמטרים מגוונים מאד. חשוב מאד להבין שבאופן עקרוני, ככלל שאתם מעדיפים חופשה מומלץ ויפה יותר - כך המחיר שלו יעלה.

חדרים לפי שעה בקריות   | 

עם זאת, ישנם כמה יוצאים מהכלל, ויש שיטות לאתר מקומות שיציעו לכם חופשה איכותית ומשגעת, במחיר משתלם למדי. אז מה משפיע על המחיר? הקריטריון הראשון שמשפיע על המחיר של חופשה הוא התקופה שבו הנכם יוצאים אליו. כלל אצבע ברור הוא כי חופשה בזמן הסופ"ש והחגים, הוא תמיד יקר יותר מאשר חופשה בימי חול. לעניין זה, חשבו להבין שימי חול המועד מחושבים לרוב כימי חג, מכיוון שהקונספט שמוביל הוא זהה. כשיש ליותר אנשים חופש - הביקוש יותר גבוה, ולכן המקומות מרשים לעצמם גם לבקש סכום גבוה יותר.

כדאי לשים לב לקריטריון זה כי אם תצאו לחופש באמצע השבוע הוא יהיה מדהים באותה מידה - וגם זול יותר. שאלה של מיקום כשאנו מדברים על מיקום של חופשה, חשוב להבין שזה לא האזור הגיאוגרפי לכשעצמו. השאלה היא בתוך האזור עצמו היכן ממוקם המקום. יש מתחמי חופשה אשר ממוקמים במקומות שקטים ומדהימים, בהם יהיה לכם נוף משגע, ושלווה מוחלטת. לכן, הם מרשים לעצמם לגבות סכום גבוה יותר. לעומת זאת מתחמי חופשה המוניים יותר, או כאלו שנמצאים במרכזי ערים או במיקומים פחות אטרקטיביים, יגבו לרוב מחיר נמוך יותר.

חדרים לפי שעה בחיפה

ומה השירות כולל? קריטריון נוסף שמשפיע על מחיר של חופשה הוא כמובן מה הנכם כוללים בתוך החופשה עצמו. חופשה בסגנון הכל כלול יהיה אמנם במחיר גבוה יותר, אבל הוא בעצם יכלול כל מה שאתם צריכים - 3 ארוחות ביום, מבחר רחב של אטרקציות, וטיפולים שונים יחסית ומפנקים. אפשר לגלות חופשה זול יותר שיהיה בסיסי מאד, מכיל אפילו אכסניות נוער במחיר של כמה עשרות שקלים, שיציעו לכם לינה ותו לא.

לתור בגלובוס – ערי אירופה הקלאסית מי לא אוהב לתור בגלובוס? לתור בגלובוס יכולות לקחת אתכם לכל אתר ורוב הישראלים החשים חיבה אחד לשני מאד לצאת מהמדינה, לפחות פעם בשנה לחופשות בחו"ל.

הלחץ היום יומי בארץ ישראל והמקום הצר במדינה מביא הרבה אנשים ומשפחות לעשות לתור בגלובוס. ובניגוד לאלה שמחפשים בקוצר רוח חופשות בטן גב באיזור חופי האוקינוס התיכון יש המעדיפים לתור בגלובוס לערי אירופה הקלאסיות. נסיעות בגלובוס – פריז נסיעות בגלובוס לעולם לא יהיו שלמות ללא ביקור ושהייה בפריז בירת צרפת. אין ספור שמות לעיר מיוחדת זו – עיר ההחשים חיבה אחד לשני, עיר האורות, עיר המסעדות וכיוצא באלה.

פריז היא עיר מאד רומנטית וזוגות רבים נוהגים לעשות את ירח הדבש שלהם בעיר מקסימה זו. בפריז תוכלו לבקר באין ספור מוזיאונים ותערוכות מהמועדפות בגלובוס האמנות, ביכולתכם לבקר באין ספור אתרים מוכרים ולשתות קפה ערבי באין ספור בתי קפה ערבי שכונתיים מדהימים. פריז היא עיר לכולם ולכל הגילאים. נסיעות בגלובוס – רומא עוד עיר קלאסית באירופה היא רומא, וגם מכונה עיר ההחשים חיבה אחד לשני. לתור בגלובוס לרומא מביאות אתכם למרכז האימפריה הרומית שלפני אלף חמש מאות שנה על העתיקות המרהיבות שבה הכוללות את הקולוסיאום המפואר, את מדינת הוותיקן ואין ספור אטרקציות ארכאולוגיות נוספות.

רומא היא עיר מאד פתוחה ומסבירת פנים ואין צורך להזכיר את ריבוי המסעדות האיטלקיות שממש לא תרצו לעזוב אותן אחרי שסיימתם את האוכל. נסיעות בגלובוס – לונדון אם הנכם חולמים על לתור בגלובוס ועוד לא יצאתם – התחילו מלונדון. עיר מיוחדת זו שהיתה בירת האימפריה הבריטית ששלטה על חמישית השטח של הגלובוס היא אחת הערים המיוחדות בגלובוס. לונדון היא מרכז התיאטרון של הגלובוס ויש בה כמה מהמוזיאונים החשובים שבעולם. לונדון היא עיר של חיי לילה תוססים, חנויות ספרים משומשות והרבה לונדונים הפועלים במרכז הפיננסי הגדול שבמרכזה – הסיטי.